رنگ سال 2020 ، آبی کلاسیک


رنگ سال 2020 توسط شرکت پنتون اعلام شد

پنتون یکی از بزرگترین شرکتهای طراحی است که از سال 2000 تصمیم گرفت هرساله یک رنگ را بعنوان رنگ سال به همه معرفی کند. هرسال دلایل متفاوتی برای انتخاب رنگ سال اعلام می کند، در ادامه می توانید تمام رنگ های اعلام شده این شرکت را ببینید. امسال هم در ماه اکتبر یک شرکت استرالیایی رنگ مرجانی سفید را به پنتون پیشنهاد کرد، اما این رنگ پذیرفته نشد و رنگ سال 2020 آبی کلاسیک اعلام شده است.

 

رنگ آبی کلاسیک مانند دریای بی انتها و نمادی ماندگار است. در سادگی بسیار زیبا است و نمایانگر آسمان هنگام غروب است. این رنگ همچنان نماد اعتماد به نفس درحین آرامش است. مانند اینکه از یک دوره با آرامش و اطمینان در حال عبور هستی. شرکت پنتون این رنگ را بر همین اساس انتخاب کرده است چون سال 2020 ورود به یک دهه جدید میلادی است و این نشان دهنده عبور از یک آستانه ورود به یک دوره جدید است.

رنگ آبی کلاسیک یک تاثیر روحی عمیق بجا می گذارد و احساس آرامش را به روح باز می گرداند.

چطور با این رنگ همراه شویم؟

دور از دنیای مد و فشن که می توانیم این رنگ را به ترکیب رنگ لباس های کمدمان اضافه کنیم.کاربردهای دیگری را در ادامه توضیح می دهیم که نشان دهنده ذوق و سلیقه هرفردی برای هماهنگی با رنگ سال 2020 است.
1-    طراحان داخلی توصیه كردند كه رنگ كلاسیك آبی را به صورت یك قطعه بزرگ در وسایل اتاق نشیمن مانند کاناپه آبی کلاسیک به تجهیزات خانه تان اضافه کنید.


2-    همچنین می تواند رنگ یک طرف دیوار سالن نشیمن را آبی کلاسیک کنید.

 

3-    یک تم کلاسیک با رنگ آبی می تواند کتابخانه شما را رویایی  کند.


4-    می توانید کابینت های آشپزخانه را آبی کلاسیک کنید.


5-    فرش یا زیرانداز در سالن اصلی می تواند به رنگ آبی کلاسیک باشد.


6-    اگر قادر نیستید وسایل بزرگ را عوض کنید می توانید بالش های روی مبل، گلدان و وسایل دکور ها را به رنگ آبی کلاسیک بگیرید، این یعنی یک تحول جسورانه در منزل شما.

 



مقاله های مرتبط:

تاثیرات رنگ آبی کلاسیک 

چرا برای سال 2020 ، رنگ مرجان سفید پیشنهاد شده است؟


دسته بندی دانستنی: اطلاعات عمومی مد و پوشاک

تگها: رنگ-سال-2020   رنگ-لباس   مدوفشن  



تگها